20 stycznia 2017

Jesteś wyjątkowy, ale to nie oznacza, że lepszy

  Czy naprawdę myślisz, że jesteś lepszy, bo pochodzisz z lepszej rodziny, bo nie przytrafiło ci się czegoś schrzanić, bo nie popełniasz błędów. Naprawdę myślisz, że jesteś od nich lepszy. Dużo osób uważa, że nie docenianie siebie jest złe i że każdy powinien widzieć w sobie dobro i w pełni zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ale to nie oznacza, że inni są gorsi od ciebie. Myślisz, że jesteś lepszy od innych? Serio?


Docenianie samego siebie jest wspaniałą cechą i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że zazdroszczę tym osobą, które doceniają siebie. Sama mam z tym nieco drobny problem. Dlatego zazdroszczę tym, którzy w pełni wierzą w siebie, doceniają to co robią. I podkreślam (znowu) zazdroszczę tylko tym, którzy wierzą w siebie, a nie uważają, że są lepsi. Powiem szczerze nie jesteś lepszy od innych, ale na pewno jesteś wyjątkowy. Wspaniałe jest  to, że doceniasz to co robisz, ale pamiętaj, że nie jesteś lepszy.


         Dziękuje, Karolina

30 komentarzy:

 1. Świetny post, to dobrze taki post napisałaś, bo nie którzy ludzie właśnie tak mają że nie doceniają siebie i myślą że są gorsi, a nie którzy są najlepszy. Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia, a słowa bardzo mądre. Tylko błąd w tytule masz- ''wyjątkowy'' powinno być :) Dodaje do obserwowanych, (link z fb) pozdrawiam!;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze według mnie być wyjątkowym, ale nie uważać się za najlepszego właśnie.
  Pozdrawiam i obserwuję od dawna :)

  http://wiktoria7olczak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyznam że już sam tytuł już jest sam w sobie bardzo ciekawy! To jest oczywiste, że każdy jest wyjątkowy, oczywiście na swój sposób. Tak naprawdę nikt nigdy nie będzie lepszy od innych i nikt nie powinien uważać, że jest o wiele lepszy od wszystkich. To jest głupota, jeśli ktoś uważa się za bardziej wartościowego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie jest mieć samoocenę na dobrym poziomie, ale ta za wysoka jest niezwykłym utrapieniem, ponieważ w pewnym momencie popada się w stan gorszy od samouwielbienia. Świetnie,że zwracasz na to uwagę, bo w dzisiejszych czasach wiele osób zapomina o tym,że tak, jest się kimś wyjątkowym, natomiast nie najlepszym na świecie, bo wszyscy jesteśmy sobie równi. :)
  Zapraszam do siebie :)
  www.dystyngowanapanna.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo cenię sobie takie przemyślenia u blogerów.Bardzo trafnie ujęłaś to czego niektórzy zrobić nie potrafią.Bardzo miło czyta się twoje posty.Czuję że będę zaglądać tu częściej <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Samoocena powinna być wysoka, ona dowartościowuje nas i motywuje do dumnego kroczenia przez świat, ale tak, jak mówisz, nie możemy myśleć, że jesteśmy nadzwyczajni, najlepsi. Fakt, wyróżniamy się, jak każdy człowiek, swoim wyglądem, ubraniem, makijażem, a przede wszystkim nietuzinkowym charakterem, lecz mimo wszystko trzeba wiedzieć, gdzie jest granica między wysoką samooceną a pychą. Znam osoby o wiele bogatsze, którym zwyczajnie się poszczęściło. Często im zazdroszczę, ale tak naprawdę, są tacy, jak reszta społeczności, a pieniądze są wyłącznie dodatkiem.
  Rewelacyjne zdjęcia, cudownie napisane, generalnie Twój blog jest jednym z najlepszych, jakie czytałam. :)
  Obserwuję ♥
  https://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ah nienawidzę tego typu ludzi! Wywyższanie i ciągłe przechwalanie się wcale nie jest fajne... Wolę skromne towarzystwo i mieć z kimś tematy do rozmów niż słuchać ile to ta osoba ostatnio wydała na zakupach :D

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. super sesja
  2. Też w siebie często nie wierze i też mam z tym problem.. Jakoś mi to nie przeszkadza, bo wokół mnie są ludzie, którzy mnie do wartościowywują (nie mam pojęcia czy jest takie słowo)

  pozdrawiam xx
  http://ladymary-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. super post, nie lubię ludzi samolubnych... http://aleksandraciszewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Każdy jest wyjątkową osobą więc z tego wynika, że nkt nie jest wyjątkowy :)
  Świetny post z dobrymi zdjęciami! Bardzo trudno z takimi w blogosferze :)
  Powodzenia w blogowaniu! ♥
  http://wiktoria-adas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo fajny post, świetnie piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Doceniaj siebie, masz rację :) Piękna dziewczyna z Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo ładne zdjęcia. Post ciekawy i konkretny :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Śliczna zimowa sesja
  julie-s-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Pewność siebie jest ważna ale nie można być snobem. Jest jakaś zdrowa granica, warto nad tym pracować :)
  Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 17. super post, nie powinno się traktować nikogo z wyższością. Fajne zdjęcia ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie mvgdalena - zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 18. Super post. Świetna stylizacja i sesja:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie jest dobrze kiedy brakuje nam pewności siebie. Jednak też jest źle kiedy mamy jej zdecydowanie za dużo. Wszyscy jesteśmy równi. Bardzo ładna stylizacja.
  Odwdzięczam się za szczery komentarz.
  Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Z pewnością siebie można mieć dużo problemów: za dużo jej - źle, za mało - jeszcze gorzej. Cała sztuka polega na tym, aby nie przechwalać się, ale jeśli poinformujesz bliskich o swoim sukcesie, nikt nie pomyśli, że się wywyższasz. Zapraszam do mnie KLIK

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo lubię takie posty. Świetne zdjęcia :)
  powodzenia w blogowaniu
  http://wiktoria-adas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Tytuł posta=święte słowa. Wiele osób to myli...

  OdpowiedzUsuń
 23. Bardzo dobrze to ujęłaś.
  Z chęcią dołączam do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Dokładnie tak! Nie lubię ludzi którzy się przechwalają ze są naj itp..

  OdpowiedzUsuń